Pro | Spełniamy marzenia Bez kategorii Dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego?

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego?

Rynek usług finansowych i pożyczkowych w Polsce stale się rozwija. Z roku na rok rośnie wartość zaciąganych kredytów gotówkowych i hipotecznych*. Klienci mogą wybierać spośród setek ofert bankowych, które przedstawiane są na różne sposoby, przez co trudno samodzielnie dokonać rzetelnego porównania i wybrać najkorzystniejszą opcję. Przydaje się wówczas wsparcie ze strony specjalisty.

Pomagając naszym klientom nie ograniczamy się wyłącznie do porównania ofert kredytowych. Zaczynamy od dokładnej analizy sytuacji życiowej, w tym rodzaju zatrudnienia i wysokości osiąganych dochodów, aktualnych i przyszłych kosztów (w tym: rat kredytu, czynszu, opłat eksploatacyjnych), po to by klient mógł podjąć świadomą decyzję o zaciągnięciu kredytu na długi, często 25-30-letni okres.

Analizując oferty kredytowe, wyjaśniamy naszym klientom wszystkie zależności i zmienne, jakie mogą wpłynąć na wysokość raty kredytu w czasie oraz na jego ostateczny koszt. Jedną z nich jest WIBOR – zmienny składnik oprocentowania, który aktualnie (grudzień 2018) jest na najniższym poziomie w historii i wynosi ok. 1,8%, dla porównania w 2010 było to 4%. Informujemy o wszystkich kosztach związanych z kredytem, począwszy od wysokości wkładu własnego, prowizji, oprocentowania i obowiązkowych ubezpieczeń, na kosztach notarialnych kończąc.

Ponadto weryfikujemy dewelopera, od którego nasz klient zamierza kupić mieszkanie. Mając ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe, znamy doskonale wrocławski rynek nieruchomości i wiemy, którzy deweloperzy podchodzą profesjonalnie nie tylko do samego procesu budowy, ale i do obsługi posprzedażowej.

Co zyskasz współpracując z dobrym doradcą kredytowym?

 1. Dopasowaną ofertę
  Przeanalizujemy Twoje potrzeby i możliwości. Dopiero w oparciu o te informacje, znajdziemy najlepsze oferty dla Ciebie, spośród których będziesz mógł wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Przykładamy ogromną wagę do tego, żeby nasi klienci wiedzieli co znaczy każdy zapis w umowie kredytowej.
 2. Negocjacje z bankiem
  Wiele lat w branży zaowocowało nie tylko doświadczeniem, ale i wypracowanymi relacjami z pracownikami banków. Dzięki nim jesteśmy w stanie wynegocjować dla Ciebie lepsze warunki. Jeżeli nie dysponujesz wiedzą z zakresu bankowości i finansów, bezpośrednia rozmowa z przedstawicielem banku może okazać się bezowocna lub, co gorsze, podpiszesz dokumenty, których znaczenia nie będziesz pewien.
 3. Weryfikacja treści umowy
  Gdy wybierzesz już konkretną ofertę, musisz koniecznie zapoznać się dokładnie z wszystkimi zapisami zawartymi w umowie. Jeżeli któryś z nich wzbudzi Twoją wątpliwość lub nie będziesz pewien jego znaczenia – pomożemy Ci rozszyfrować wszystkie zapisy. Objaśniamy naszym klientom wszystkie warunki spłaty kredytu oraz ewentualne ryzyka związane z zaciąganiem zobowiązania finansowego.
 4. Dopełnienie formalności
  Proces ubiegania się o kredyt hipoteczny wiąże się z koniecznością dostarczenia różnego rodzaju dokumentów – ich ostateczna lista zależy od Twojego źródła dochodu, rodzaju kupowanej nieruchomości oraz oferty kredytowej, którą wybrałeś. Współpracując z nami – nie musisz zastanawiać się jakie dokumenty i kiedy dostarczyć. Z odpowiednim wyprzedzeniem powiemy Ci, co musisz przygotować, a następnie dostarczymy to do banku. Będziemy w stałym kontakcie z bankiem, aby na bieżąco informować Cię o postępach w sprawie.
 5. Wsparcie przy zakupie
  Służymy pomocą również przy formalnościach związanych z zakupem nieruchomości. Umawiamy spotkania z rzeczoznawcami i notariuszami – nie musisz więc na własną rękę szukać zaufanych specjalistów. Jesteśmy obecni podczas podpisywania umowy z deweloperem.
 6. Pomoc w zakresie innych produktów finansowych
  Nasi doradcy chętnie pomogą Ci również w szerszym zakresie. Np. w doborze ubezpieczenia nieruchomości lub ubezpieczenia na życie.

Jeżeli zamierzasz ubiegać się o kredyt na mieszkanie lub dom i potrzebujesz wsparcia doradcy kredytowego – umów się na spotkanie już dziś. Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna.

Umów się na spotkanie

*Źródło: https://www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/RAPORT_O_SYTUACJI_BANKOW_2017_12_61471.pdf

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post